محل تبلیغات شما
مشغول دیدبانی بودم، ابراهیم از بچه های مسجدمان آمد که سید عباس مجروح شده وبین ما و دشمن افتاده‌ ،توقع داشت برم بیاورمش، سه مشکل داشتم اول اینکه می ترسیدم دوم نمی دانستم برای چی باید برم برای خدا یا پچه محل و حرف مردم.سوم غیر از من دیدبانی در خط نبود. مدتی تامل کردم وبیسیم چی را توجیهی کردم واماده شدم برم دنبال سید .مجید یونسی که حرفهای ما را شنیده بود رفته بود تخلیه مجروح آمد گفت سید محسن جلادتی گفتیم بله گفت تخلیه شده عقب
سه ماه بعد ابراهیم شهید شده بود وسید عباس ویونسی با دیگر بچه های گردان ایستگاه راه آهن اندیمشک منتظر قطار بودن برن مرخصی.خبر میرسد دشمن در منطقه فکه حمله کرده . گردان از راه اهن به منطقه اعزام شد.وقتی بچه ها با شور وشوق در اتوبوس لباسهایشان را عوض میکردند راننده اتوبوس تحت تاثیر قرار میگیرد و می‌خواهد با بچه ‌ها برود ولی .از جمله شهدای این واقعه که بعلت تشنگی بچه ها وقت شهادت به عطش معروفه مجید یونسی وسید عباس جلادتی است

آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی" alt="" />

مجروحیت برادر فاتحی

خاطره ای از سردار فاتحی ( دیده بانی و صوت اذان)

خاطره از سردار فاتحی در خصوص شهیدان سید عباس جلادتی و شهید ابراهیم فرجپور

بچه ,سید ,عباس ,ابراهیم ,برم ,جلادتی ,بچه های ,سید عباس ,مجید یونسی ,وسید عباس ,بچه ها

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Brandon's site جزوات دکتری کشاورزی و منابع طبیعی 99 scarearchuljo دهیاری روستای قلعه امام آبشار شوی دزفول Dezful shevi waterfall لینکستان آنیکال Cameron's page دانلود فیلم ایرانی seoromerkle Candie's site